סיורים רומנטיים בירושלים

אם חפצה נפשכם בטיול רומנטי, ירושלים היא לגמרי היעד המומלץ עבורכם. העיר מספקת תפאורה אידיאלית – שילוב של יופי ואהבה.

קבלו את ההמלצות שלנו לטיול רומנטי בירושלים:

התחילו את הסיור שלכם בשעות בין ערביים, בעלייה לתצפית מגג מלון נוטרדאם. מראה העיר העתיקה, החומות והכיפות הם רק חלק ממראה פנורמי מרהיב שמצפה לכם מגג הבניין. המבנה המרשים שנבנה במאה ה-19 בעל חזות אירופאית וגינה מטופחת, ומהווה רקע נפלא לתמונה למזכרת.

בהליכה קצרה דרך כיכר ספרא תגיעו למגרש הרוסים. בשוליו, ברחוב הלני המלכה תמצאו מלון נוסף – סרגיי פאלאס. למבנה חצר פנימית בה מוזמנים לשבת גם מי שאינו אורח המלון. במקום פועל בית קפה. שבו בחצר השלווה ולרגע תשכחו את המולת העיר כשרינת הציפורים תנעים את שהייתכם במקום. חפשו על עצי הברוש העתיקים תיבות קינון.

נמשיך את הסיור שלנו ברחוב המלך דוד, הסמוך לעיר העתיקה, ומזמן להולכים בו ובגינות המטופחות בשוליו תצפיות נוף יפות אל חומות העיר העתיקה והר ציון.

בשני צדי הרחוב מבנים מרשימים, שנבנו בתקופת המנדט הבריטי

האחד, ימק”א, עטור בגילופי אבן מסקרנים. לכו לאורכה של מרפסת הקשתות, נסו לזהות סוגי צמחים ובעלי חיים המפוסלים בכותרות העמודים. אל תוותרו על התצפית הפנורמית מראש המגדל, ניתן לעלות במדרגות אך למעדיפים קיימת גם מעלית.

בצדו השני של הרחוב תגלו את מלון המלך דוד. המלון מארח ראשי מדינות ושועי עולם אך פתוח לכולם לישיבה בלובי או במרפסת. האויר הנפלא, הנוף המרשים והאוירה שווים את מחיר הקפה או היין – פינוק אמיתי.

לסיום, המשיכו לכיוון טחנת הרוח במשכנות שאננים, דרך סמטאות שכונת ימין משה ו”בוסתן אברהם” – גינה ציבורית תחומה, בה מגוון עצי פרי וצמחי תבלין ובמרכזה פכפוך מים המדמה מעיין.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעה? השאירו פרטים

    דילוג לתוכן