![](https://ybz.org.il/wp-content/themes/benzvi/assets/img/guide-icon.png)
חיליק אברג'יל
אל ארמון הרודיאני חדש באתר השומרוני הטוב, אל עין מבוע ועין עוג’ה
210 ₪
סיור בין ערביים אל חיפה המוארת באווירת חג ייחודית של החג של החגים
בחודש דצמבר לובשת חיפה הרב־דתית אווירת חג ייחודית וקסומה, והיא חוגגת את ‘החג של החגים’. נצא לסיור בין־ערביים מהמושבה הגרמנית המוארת אל הסמטאות המקושטות של ואדי ניסנאס, שני מתחמים שהפכו למוקדי תיירות בשנים האחרונות סביב פסטיבל החג של החגים. נספר את סיפורם של הטמפלרים בחיפה, נעבור ליד הכנסיות המוארות בוואדי ניסנאס וברחובות השכונה. נדון במרקם האוכלוסייה הייחודי לחיפה. נמשיך אל מתחם בהאי ברחוב הפרסים ונסיים בשוטטות בדוכנים ובקישוטי החג בשדרות בן גוריון.
מפגש: בכניסה לקניון הסיטי סנטר שדרות בן גוריון 6